10 Porad Ruletkę, Aby Pomóc Ci Wygrać Więcej

Zakład na swoją ulubioną kombinację liczb w kasynie online ruletka to proste i łatwe, ale ślepo stawek nie to, co trzeba zrobić. Zebraliśmy 10 najbardziej przydatnych ruletkę, porady i wskazówki, aby pomóc ci zarabiać pieniądze przez dłuższy czas. Jest to jeden z najprostszych internet ruletka instrukcji, aby uczynić go częścią swojej zwycięskiej strategii. Oto najlepsze porady na ruletce od naszych specjalistów w dziedzinie hazardu:

1. Grać poza

Wielu graczy szukających wskazówek, jak wygrać duże w ruletce online mówi się, aby postawić na konkretne liczby dla ogromnego impulsu bankroll. Wypłaty za trafienie numeru na miejscu przy stole do ruletki są raczej niewielkie przy 35:1, ale szanse na trafienie numeru są jeszcze mniejsze przy 37: 1, dlatego upuszczenie $100 na jeden numer może nie być najlepszą opcją, jeśli nie masz wiele do pracy. Jeśli grasz na zewnątrz-co obejmuje zakłady Czerwone, Czarne, parzyste, nieparzyste, od 1 do 18 lub od 19 do 36, masz prawie 50/50 szansę na trafienie zwycięskiej liczby.

2. Zwiększ swoje szanse w środku

Jeśli chcesz postawić na konkretne liczby, nie zapomnij, że nie musisz stawiać na tylko jeden numer. Umieszczając żetony we właściwym miejscu na planszy ruletki, możesz zagrać w kilka liczb, które są blisko siebie na planszy - za pomocą jednego zakładu. Wypłata nie będzie tak wysoka, jak trafienie jednego numeru, ale będzie wyższa niż gra na zewnątrz - i to jest inteligentna strategia ruletki internetowej.

3. Zagraj W Europejską Ruletkę

Jeśli szukasz solidnych porad ruletki online, musisz zagrać w wersję gry, w której Twoje szanse na wygraną są nieco wyższe. Europejska ruletka eliminuje podwójne zero, które jest znane w amerykańskich grach online w ruletkę. To oznacza, że masz mniejsze szanse na nie trafienie parzyste, szanse, lub twój ulubiony kolor.

4. Zrób sobie przerwę od ruletki Online

Czasami Ulepszanie strategii ruletki w Internecie wymaga innej perspektywy i dlatego zalecamy wprowadzenie gry do kasyna w prawdziwym świecie. Możesz rozmawiać z innymi graczami w ruletkę, dowiedzieć się, jak grają i wygrywają, a ostatecznie wchłonąć wystarczającą wiedzę, aby opracować własny osobisty przewodnik po ruletce internetowej.

5. Spróbuj strategii zakładów w ruletkę

Nie ma jednego przewodnika do ruletki internetowej, że wygrywający gracze w ruletkę śledzić, ale wielu z nich przestrzegać strategii zakładów, aby pomóc im budować ich bankroll. Niektóre strategie obejmują podwojenie zakładu za każdym razem, gdy przegrasz i obniżenie go, gdy wygrasz. Inni przysięgają na przeciwieństwo, podnosząc ją, gdy wygrasz i obniżając, gdy przegrasz.

6.Monitor koła ruletki

Niestety nie będzie w stanie zrobić tego online, ale jedna zwycięska strategia ruletki polega na oglądaniu koła jak jastrząb przez wiele godzin w celu znalezienia jakiegoś wzoru.Niektóre liczby mogą uderzać częściej niż nie, a może zdarzenia pojawiają się częściej.

7. Wypróbuj Multiplayer Ruletka

Granie w ruletkę online nie zawsze oznacza, że musisz iść sam. Niektóre z najlepszych strategii rozwoju ruletki online dzieje się, gdy oglądasz innych graczy, ponieważ można nauczyć się sporo z oglądania innych graczy. To właśnie sprawia, że multiplayer ruletka online tak wielki. Nadal grasz przeciwko domowi, ale inni gracze są przy stole z tobą.

8. Ćwicz nowe porady Online Ruletka

Jedna rzecz, że wielkie gracze ruletki mają wspólnego jest to, że wszyscy ćwiczą, aby poprawić swoją strategię ruletki online. Radzimy, aby nie nurkować w rzeczy i iść na bank, nie wiedząc, jak działa Koło.

9. Odkładasz na bok część swoich zysków.

Możesz wygrać cztery Spiny z rzędu, ale jeśli nadal obstawiać wszystko i tracąc numery wyskoczyć, w końcu stracić wszystko. Odkładamy na bok małą część każdej wygranej i nie dotykamy jej, wierzymy, że to zwycięska strategia.

10. Graj tylko w renomowanych kasynach

Bez względu na to, co Przewodnik Ruletka internetowa śledzić, to nie zrobi uncji dobra, jeśli kasyno grasz w nie jest renomowane. Wybraliśmy wiele kasyn online, które są bezpieczne, uczciwe i renomowane. Pobierz je za darmo i wypróbuj nasze porady online ruletka.